قرار شد شما افسران جوان جنگ نرم باشید

۱۳۹۶/۰۳/۱۷
امام خامنه‌ای بیانات در دیدار جمعی از دانشجویان

می توانید به راحتی آموزش ببینید.

لوگو افسران جوان جنگ نرم

درباره افسران بیشتر بدانید!

افسران جوان جنگ نرم (Afsaran_ir@) با بیش از 10 سال سابقه در تولید محتوای جنگ نرم در فضای مجازی و مدیریت تعدادی از نمانام‌های مطرح جبهه‌ی انقلاب در شبکه‌های اجتماعی ایرانی و خارجی، امید دارد با مدد اللهی در سنگر فضای مجازی به دفاع از ارزش‌های انقلاب بپردازد.

ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید...

33%
تخفیف

تلگرام

اینستاگرام

سایت آموزشی

افسران جوان جنگ نرم

اینجا شاید آغاز راه باشد ولی پایان راه نیست!

بیش از 10 سال تجربه

مجموعه افسران جوان جنگ نرم، به لطف خداوند از اواخر سال 1389 توسط تیم جوان و انقلابی با هدف مقابله با حملات نرم دشمنان انقلاب اسلامی در فضای مجازی شروع به فعالیت نمود و تاکنون پویش ها و بستر های مناسبی را برای مقابله با آنها در فضای مجازی ایجاد نموده است که با امید به خدا هر روز در حال توسعه و پیشرفت فعالیت های خود می باشد.

اساتید با تجربه انقلابی

تمام اساتید ما، خاک سنگرهای جبهه جنگ نرم را خورده اند و از فعالان موثر این جبهه می باشند که تاکنون دانش خود را در کانال ها و پیج های مختلف به نمایش گذاشته اند.

آموزش افسران جوان جنگ نرم، مرجع معتبر آموزشی در جبهه‌ی فضای مجازی انقلاب اسلامی

لوگو آموزش افسران جنگ نرم

افسران جوان جنگ نرم (Afsaran_ir@) با کوشش تعدادی از جوانان فعال فرهنگی در سال 1389 شروع به فعالیت نمود تا در پاسخ به هجمه‌های گسترده‌ی دشمنان انقلاب در فضای مجازی یک رسانه‌ی مردمی و پویا را تشکیل دهد و با هر ابزاری که می تواند نسبت به این حملات و تهدیدهای نرم، روشنگری و تبیین نماید. استعدادهای جوان و نخبه را دور هم جمع آورد و با تیمی پر انگیزه و پویا در بسترهای فضای مجازی شروع به فعالیت نمود.

در طول این 10 سال دانش خود را گسترش داد و با کمک جوانان مومن انقلابی توانست با تغییرات زمان و فضای جنگ نرم ، خود را تطبیق داده و با ورود بهنگام، کانال‌ها و پیج‌های انقلابی موفقی را با کمک دغدغه‌مندان انقلابی راه اندازی و سازماندهی نماید.

افسران جوان جنگ نرم در طول دوران فعالیت خود در فضای مجازی دانش و مهارت‌های فراوانی را بر پایه‌ی مبانی علمی رسانه کسب نموده و آن را در برهه‌های مختلفی در قالب دوره‌های حضوری در اختیار دغدغه‌مندان این حوزه قرار داده است.
اکنون با راه اندازی سایت آموزش افسران، تصمیم به یکپارچه سازی و بسط هر چه بیشتر دانش تولید محتوای جنگ نرم و انقلابی را داریم تا همه از هر جا با قیمت مناسب به آموزش‌های ما دسترسی داشته باشند و درآمد حاصل از آن را صرف توسعه تولید محتوای انقلابی و آموزشی نماییم.

هدف اصلی ما کسب درآمد نیست (هرچند برای پایداری سامانه گریزی از آن نداریم). لذا برای افراد و مجموعه‌های مختلف تخفیفات و شرایط مختلفی را در نظر گرفته‌ایم که می توانید از طریق راه‌های ارتباطی موجود در سایت از آنها باخبر شوید. یاعلی (ع) و التماس دعا

ارسال نظرات :